تبلیغات
چاه کـور دیار محبان اهلبیت - مطالب اسفند 1394
» تعداد مطالب :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
- -


بسم الله الرحمن الرحیم
شکر و سپاس مخصوص پروردگاری است که عزت و سربلندی را در پناه نشاط و تندرستی به آدمی ارزانی داشت . الهی جوانمردی را کجا می توانم بیاموزم جز در مکتب علی (ع) که سر سلسله ی جوانمردان تاریخ است . بار خدایا ؛ مرا یاری کن تا همچون علی (ع) ، اعضا و جوارح خویش را در راه تو پرورش دهم . به استحضار همشهریان گرامی و علاقه مندان مسابقات پهلوانی رسانده می شود که با یاد و نام خداوند باریتعالی ، شروع ثبت نام
"چهارمین دوره رقابت های پهلوان ترین مرد چاه کور / نوروز 95 " را از طریق این رسانه مجازی اعلام می داریم . ورزشکاران و پهلوانان علاقه مند جهت شرکت در این دوره از رقابت ها می توانند ضمن مطالعه شرایط و قوانین مسابقات ، حداکثر تا تاریخ 27 اسفند 94 با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی جهت حضور و شرکت در این رویداد هیجانی - ورزشی اعلام آمادگی کنند . بدیهی ست که بدلیل محدودیت در تعداد شرکت کنندگان ، اولویت با عزیزانی است که زودتر از سایرین نام نویسی نمایند .

هیئت برگزاری رقابت های پهلوان ترین مرد چاه کور:: مرتبط با: خبرهای چاه کـور , ورزشی ,
ن : چاه کوری
ت : چهارشنبه 19 اسفند 1394


شرایط و مقررات عمومی شرکت در چهارمین دوره رقابت های پهلوان ترین مرد چاه کور :

  • حداقل وزن مجاز برای شرکت در رقابت ها 50 کیلوگرم می باشد .
  • حضور در رقابت ها منوط به پذیرش و تآیید رضایت نامه کتبی می باشد .
  • تنها از عزیزانی ثبت نام بعمل می آید که فرم ثبت نام را بصوری حضوری تکمیل نمایند .
  • ورزشکارانی مجاز به حضور در این رقابت ها هستند که از سلامت کامل برخوردار باشند .

 

مدارک مورد نیاز جهت شرکت در چهارمین دوره رقابت های پهلوان ترین مرد چاه کور :

  1. کپی کارت ملی
  2. عکس 4 * 3 یک قطعه


علاقه مندان جهت شرکت در این دوره از مسابقات می توانند در صورت تمایل جهت تسریع در فرآیند ثبت نام ، فرم مربوطه را از طریق لینک زیر دریافت کرده و ضمن تکمیل آن ، به مسئولین ثبت نام مسابقات تحویل دهند . جهت دانلود فایل بر روی آیکن زیر کلیک کنید :

:: مرتبط با: خبرهای چاه کـور , ورزشی ,
ن : چاه کوری
ت : چهارشنبه 19 اسفند 1394


امروز صبح - یکشنبه 16 اسفند 94 - در یک هوای مطبوع و دل انگیز بهاری ، کلنگ سالن چند منظوره ورزشی شهدای روستای چاه کور با دستان توانمند مهندس کامیاب ؛ مدیر کل ورزش و امور جوانان استان فارس در محل مجموعه ورزشی شهدای چاه کور به زمین زده شد . این در حالی ست که ایشان به عنوان عالی ترین مقام اجرایی امور ورزشی استان فارس ، مرداد ماه امسال از نزدیک و طی یک سفر حضوری ، با پتانسیل های ورزشی روستای چاه کور آشنا شده و در یک دیدار چهره به چهره ، مطالبات ورزشکاران این روستای همیشه قهرمان را بررسی نمودند . ایشان ضمن انجام آیین کلنگ زنی این مکان ورزشی و به تعبیر خودشان ؛ ایستگاه سلامت ؛ این نوید را به اهالی ورزش دوست چاه کور دادند که در هفته دولت شاهد افتتاح این سالن ورزشی خواهیم بود . گزارش تصویری این برنامه را در ادامه مطلب ببینید :

بقیه تصاویر از این قسمت

:: مرتبط با: خبرهای چاه کـور , دهیاری و شـورا , ورزشی , عکس ,
ن : چاه کوری
ت : یکشنبه 16 اسفند 1394